Polje z besedilom:

Spoštovani!

PD IMP Ljubljana v letu 2018 praznuje 40 letnico obstoja in uspešnega delovanja pri organiziranju in izvedbi najrazličnejših aktivnosti, povezanih z gorami oziroma naravo.

Glede na okroglo obletnico obstoja, se je Upravni odbor društva odločil, da to bogato delovanje predstavimo v biltenu, ki bo zbirka mnogih dogodkov minulih 40 let. Seveda so za realizacijo takega cilja potrebna določena sredstva, nenazadnje tudi finančna.

PD IMP bo v sklopu praznovanja pripravilo srečanje svojih članov, simpatizerjev in donatorjev 29.05.2018 v Mostec-u na katerega vas že sedaj vabimo. Podrobnejše podatke o srečanju vam bomo posredovali pravočasno pred prireditvijo.

Ljubljana, januar 2018                                                               PD IMP Ljubljana

predsednik

Jane SELIŠKAR