NEZNANO 2019

TE?AVNOST:

Lahka pot

Za vse člane dru?tva z dobro voljo

Zapeljali se bomo v Spodnjo Savinjsko dolino in se najprej ustavili ob jezeru, kjer bomo  opazovali ptice ter krape, ki skačejo iz vode za mrčesom. V nadaljevanju si bomo ogledali grad, ki ga domačini pridno obnavljajo.

V nadaljevanju se bomo prepeljali na novo izhodišče in po planinski poti prehodili krožno turo na Ramšakov vrh in na Radojč. Na koncu bomo posedeli na kmetiji z lepim razgledom ter si privoščili domače kosilo.

Za prvi ogled bomo rabili ½ ure hoje, za krožno turo  3 do 4 ure. Ostali se bodo lahko sprehodili v okolici kmetije, kjer bomo imeli kosilo.

V soboto, 12.10.2019, ob 645 na parkirišču VELO centra na Črnučah, oz. po dogovoru.

Osebni avtomobili, odhod ob 700.

OBVEZNE prijave pri vodniku Janez-u SELIŠKAR, tel. 031/652-140.

Oblačila in obutev primerna vremenu in letnemu času.

Prispevek za izlet za člane PD IMP je 15.00 EUR, za nečlane 35 EUR, strošek prevoza v ceni ni upoštevan.